Komunikācijas kampaņa pirms EP vēlēšanām

NORISES LAIKS: 17/04/2024 – 17/05/2024 (1 mēnesis)

Lai veicinātu sadarbību ar Eiropas un nacionālā līmeņa PSO, kas strādā pie ārlietu tēmām, biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) pievienojas CONCORD Europe komunikācijas kampaņai pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām, gan pievienojoties CONCORD galvenajiem vēstījumiem 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām, gan aicinot Eiropas parlamenta deputātu kandidātus Latvijā dot solījumu sniegt ieguldījumu politikas jomās, kas veicinās taisnīgākas un iekļaujošākas sabiedrības veidošanu ilgtspējīgā pasaulē.

LAPAS pārstāves, praktikantes Sara Berruti un Giorgia Cafarelli, sākot no 23. aprīļa līdz 17. maijam sazināsies ar lielāko Latvijas partiju pirmajiem diviem kandidātiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās, lai klātienē pārrunātu solījuma un sadarbības punktus. Tikšanos kopsavilkums tiks nosūtīts CONCORD (angļu valodā) un publicēts LAPAS sociālajos tīklos latviešu un angļu valodās.

Uzzini vairāk par EP vēlēšanām:

Kampaņai izmantoti Concord Europe izstrādātie materiāli. Materiālus latviešu valodā tulkojusi Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS).