Print This Post

Diskusija: AID WATCH 17.10.2013.

DISKUSIJA: Kāda ir pareizā ieguldījumu formula līdzsvarotai attīstībai?

2013, gada 17.oktobrī, Starptautiskajā dienā nabadzības mazināšanai, pulksten 13:30 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, notiks diskusija „Kāda ir pareizā ieguldījumu formula līdzsvarotai attīstībai?”, kuru organizē Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) un kurā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Diskusijā pieaicinātie eksperti sniegs ieskatu no dažādu resursu perspektīvām – cilvēkresursi, materiālie, finanšu, dabas resursi un savstarpējā sadarbība – vai ir iespējams atrast ieguldījumu “veiksmes formulu”, kas mazinātu nabadzību un nevienlīdzību? Diskusiju vadīs LAPAS direktore Inese Vaivare.

LAPAS pasākuma ietvaros arī prezentēs 2013.gada pārskatu par Eiropas Savienības valstu ieguldījumu attīstības sadarbībā – AidWatch Report, kas tieši tajā pašā dienā tiek prezentēts starptautiskā līmenī Briselē.

Diskusija ir daļa no LAPAS darba pie satura izstrādes attīstības politikai, integrējot attīstības perspektīvas vietējā, nacionālā, Eiropas Savienības un globālā līmenī.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Par diskusijas runātājiem:

Jānis Brizga: Padomes priekšsēdētājs biedrībā “Zaļā Brīvība”. Vide Jāni interesē plašākā skatījumā nekā tikai dabas aizsardzība. Valdes loceklis starptautiskajās organizācijās ANPED (Alliance for Northern Sustainability) un European Eco-Forum, kas seko līdzi vides procesiem ANO un Eiropā.
Ilze Skuja: Palidzesim.lv dibinātāja un vadītāja.
Zane Bojāre: Sociālā uzņēmuma “Lude” īpašniece. Lude ir aušanas studija, kur materiālu atgriezumi pārtop mājas tekstilā, grīdsegās, galda paliktņos un tepiķīšos, lai tas viss taptu tiek nodarbināti seniori.
Agita Kalviņa: Personāla vadības maģistra programmas direktore, pasniedzēja Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. LU Vadībzinātnes nozares Sabiedrības vadības apakšnozares doktora studiju programmas doktorante. 15 gadu pieredze organizāciju attīstības, stratēģiskās vadības, pārmaiņu projektu īstenošanā, pieredze stratēģiskajā personāla vadībā, tai skaitā starptautiskā vidē, kopš 2001. gada

Diskusiju moderēs Inese Vaivare: LAPAS direktore, pilsoniskās sabiedrības eksperte ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Strādājusi valsts pārvaldē, tai skaitā, pie sabiedrības līdzdalību sekmējošu tiesību aktu un politikas dokumentu izstrādes. Šobrīd strādā nevalstisko organizāciju sektorā, aktīvi aizstāvot sektora intereses dažādos lēmumu pieņemšanas procesos. Plaša starptautiskā darba pieredze.