Print This Post

Ilgtspēju būvējot. Latvija un Islande I Otrā diskusija

(600 x 605 px)2021. gada 2. decembrī no plkst. 13.00 – 15.30 (Rīgas laiks) biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” sadarbībā ar Islandes ilgtspēja centru “Festa” aicināja uz diskusiju cikla “Ilgtspēju būvējot. Latvija un Islande” otro diskusiju “IAM ieviešana publiskā un privātā sektora organizācijās”. Diskusiju ciklā trīs gadu garumā runāsim par par rīcību ilgtspējai – no koncepta līdz praksei. 2021. gads ir veltīts Ilgtspējīgas attīstības mērķu sociālajam blokam.

Šīs diskusijas ietvarā iepazīsimies ar Islandes praksi – divām dažādām perspektīvām IAM ieviešanā publiskā un privātā sektora organizācijās, kā arī diskutēsim par veiksmīgāko IAM ieviešanas modeli Latvijā. Pieredzē dalīsies divas ekspertes – viena no Islandes vadošajām IAM konsultantēm, Reikjavīkas universitātes pasniedzēja un Mannvit ilgtspējas inženiere Sandra Rán Ásgrímsdóttir, un Islandes Ārlietu ministrijas pārstāve, Islandes valdības Dienaskārtības 2030 darba grupas priekšsēdētāja vietniece Áslaug Karen Jóhannsdóttir.

Diskusijā piedalīties aicināti uzņēmumu, pašvaldību, valsts pārvaldes un NVO teorētiķi, praktiķi, un visi, kam interesē līdzdarboties šo tēmu attīstīšanā un ieviešanā.

Diskusija notiks tiešsaistē platformā Zoom. Darba valoda – latviešu, tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas.

Diskusijas programma (latviešu valodā).

Diskusijas programma (angļu valodā).

Reģistrējies šeit!

Aktivitāte tiek finansēta EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.

LOGO_ AIF_lielais_melns