- LAPAS.lv - https://lapas.lv -

Diskusija “ESi NĀKOTNE” Grobiņā

Posted By admin On 18.01.2022 @ 20:45 In Jaunumi | No Comments

© Unsplash, 2018, fotogrāfs Austin Blanchard (2)2022. gada 21. janvārī  Grobiņas pilsētas jaunieši tika aicināti uz   diskusija cikla “ESi Nākotne” pirmo diskusiju, kas laika posmā līdz 2022. gada maijam viesosies kopskaitā 20 Latvijas vietās.

Pasākums notika Grobiņas sporta centrā, kurā patvērumu no vētras rada 13 drosmīgi jaunieši, lai dalītos ar idejām par nākotnes Eiropu un lai viņu viedokļi nokļūtu līdz Konferencei par Eiropas nākotni. Diskusijas ritēja raiti, visvairāk apspriestās tēmas bija sports, izglītība un kultūra.

6Viena no vērtīgākajām jauniešu paustajām atziņām diskusijas laikā bija, ka “ne vienmēr vajag skolotājus vai pasniedzējus, lai kaut ko iemācītos, un mēs viens otram varam palīdzēt mācīties”.

Pasākuma noslēgumā jaunieši baudīja gardu zupu un svaigi ceptu ķirbju maizi!

DSC_0050

 

Diskusija norisinās diskusiju cikla “ESi NĀKOTNE” ietvarā, kas 2021. gada pavasarī notiek 20 vietās Latvijā. Diskusiju mērķis ir iesaistīt pēc iespējas daudzveidīgākas sabiedrības grupas un pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotāju, īpaši līdzdarboties aicinot jauniešus. Diskusijas plānotas kā platforma iedzīvotāju priekšlikumu uzklausīšanā un virzīšanā tālāk, piedaloties Konferencē par Eiropas nākotni. Tā kā 2022. gads tiek atzīmēts kā Eiropas Jaunatnes gads, tad šis diskusiju cikls paver iespēju arī jauniešiem tikt sadzirdētiem un līdzdarboties Eiropas nākotnes veidošanā.

Diskusiju ciklu ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu organizē Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem.

visi logo

Copyright © 2015 LAPAS.lv. All rights reserved.