Print This Post

13.05.2022_Diskusija “ESi NĀKOTNE” Bauskā

BauskaVai Tev rūp Latvijas un Eiropas nākotne? Vai vēlies, lai tavas domas un viedoklis tiek sadzirdēts? 2022. gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu – šī ir Tava iespēja izteikties un līdzdarboties labākas nākotnes veidošanā!

Jau 13. maijā plkst. 13.30 Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā viesosies Bauskā, Pilskalna parkā ar diskusiju “ESi NĀKOTNE”. Pasākumā ikviens tiek aicināts dalīties ar savu vīziju par Eiropu un savu lomu nākotnes Eiropā.

Pasākumu vadīs talantīgais pašmāju reperis Idus Abra ar kuru kopā diskutēsim un kopīgi formulēsim problēmas un risinājumus tādām tēmām kā izglītība un kultūra, digitālā transformācija, vide un jaunieši.

Diskusiju noslēgumā nogaršosim zupu “Bauskas sātīgā”, kas tiks pagatavota pēc vietējās receptes.

Pasākuma programma:

13.30–13.40 Ierašanās un reģistrēšanās, siltie dzērieni.

13.40–13.55 Atklāšana. Pasākuma vadītājs Idus Abra iepazīstina dalībniekus ar Eiropas Jaunatnes gada sniegtajām iespējām jauniešiem. Iepazīšanās ar vietējās zupas recepti un leduslaušanas aktivitātes.

13.55–14.40 Diskusijas trīs tematiskajās stacijās: VIDE, EKONOMIKA, SABIEDRĪBA. Problēmu identificēšana, ideju un risinājumu meklēšana.

14.40–15.00 Diskusiju vadītāju (brīvprātīgo diskusijas dalībnieku) prezentācijas auditorijai par stacijās apspriestajiem aktuālākajiem tematiem un piedāvātajiem risinājumiem.

15.00 Kopīga zupas baudīšana un neformālas sarunas.

 

PIESAKIES pasākumam, aizpildot anketu: ej.uz/7ntp