Print This Post

14.05.2022_Diskusija “ESi NĀKOTNE” Vecumniekos

VecumniekiVai Tev rūp Latvijas un Eiropas nākotne? Vai vēlies, lai Tavas domas un viedoklis tiek sadzirdēts? 2022. gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu – šī ir Tava iespēja izteikties un līdzdarboties labākas nākotnes veidošanā!

Jau 14. maijā plkst. 13.30 Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā viesosies Vecumnieku estrādē ar diskusiju “ESi NĀKOTNE”. Aicinām ikvienu dalīties ar savu vīziju par Eiropu un savu lomu nākotnes Eiropā!

Diskusijas vadīs atraktīvais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis ar kuru kopā diskutēsim un formulēsim problēmas un risinājumus tādām tēmām kā izglītība un kultūra, digitālā transformācija, vide un jaunieši.

Pasākuma noslēgumā nogaršosim zupu “Vecumnieku īpaši sārtā”, kas tiks pagatavota pēc vietējās receptes.
Pasākuma programma:
13.30–13.40 Ierašanās un reģistrēšanās, siltie dzērieni.

13.40–13.55 Atklāšana. Pasākuma vadītājs Igors Šelegovskis iepazīstina dalībniekus ar Eiropas Jaunatnes gada sniegtajām iespējām jauniešiem. Iepazīšanās ar vietējās zupas recepti un leduslaušanas aktivitātes.

13.55–14.40 Diskusijas trīs tematiskajās stacijās: VIDE, EKONOMIKA, SABIEDRĪBA. Problēmu identificēšana, ideju un risinājumu meklēšana.

14.40–15.00 Diskusiju vadītāju (brīvprātīgo diskusijas dalībnieku) prezentācijas auditorijai par stacijās apspriestajiem aktuālākajiem tematiem un piedāvātajiem risinājumiem.

15.00 Kopīga zupas baudīšana un neformālas sarunas.

 

PIESAKIES pasākumam, aizpildot anketu: ej.uz/7ntp