Print This Post

15.05.2022_Diskusija “ESi NĀKOTNE” Tukumā

TukumsVai Tev rūp Latvijas un Eiropas nākotne? Vai vēlies, lai Tavas domas un viedoklis tiek sadzirdēts? 2022. gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu – šī ir Tava iespēja izteikties un līdzdarboties labākas nākotnes veidošanā!

Jau 15. maijā plkst. 11.00 Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā viesosies Tukumā, kultūras un mākslas centrā “Radi Tukku Magi” ar diskusiju “ESi NĀKOTNE”. Ikviens tiek aicināts dalīties ar savu vīziju par Eiropu un savu lomu nākotnes Eiropā.

Pasākumu vadīs atraktīvais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Igors Šelegovskis ar kuru kopā diskutēsim un formulēsim problēmas un risinājumus tādām tēmām kā izglītība un kultūra, digitālā transformācija, vide un jaunieši.
Pasākuma programma:
11.00–11.10  Ierašanās un reģistrēšanās, siltie dzērieni.
11.10–11.25 Atklāšana. Pasākuma vadītājs Igors Šelegovskis iepazīstina dalībniekus ar Eiropas Jaunatnes gada sniegtajām iespējām jauniešiem. Iepazīšanās ar vietējās zupas recepti un leduslaušanas aktivitātes.
11.25–12.10 Diskusijas trīs tematiskajās stacijās: VIDE, EKONOMIKA, SABIEDRĪBA. Problēmu identificēšana, ideju un risinājumu meklēšana.
12.10–12.30 Diskusiju vadītāju (brīvprātīgo diskusijas dalībnieku) prezentācijas auditorijai par stacijās apspriestajiem aktuālākajiem tematiem un piedāvātajiem risinājumiem.
12.30  Kopīga zupas baudīšana un neformālas sarunas.

 

PIESAKIES pasākumam, aizpildot anketu: ej.uz/7ntp