LAPAS vīzija

AKTUALITĀTES

Uzsāk jaunu projektu
Uzsāk jaunu projektu

Maija sākumā Viļņā, Lietuvā biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) pārstāves piedalījās projekta “Connect for Global Change” uzsākšanas sanāksmē. Sanāksmē projekta partneri plānoja projekta norisi, vienojās par darāmajiem darbiem, lai jau šā gada rudenī varētu izsludināt projektu konkursu pilsoniskās sabiedrības organizācijām.

CIVICUS Rīgā pulcē globālos PSO aktīvistus
CIVICUS Rīgā pulcē globālos PSO aktīvistus

No 2024. gada 22. līdz 26. aprīlim Rīgā viesojās globālās pilsoniskās sabiedrības organizāciju alianses CIVICUS pārstāvji, lai diskutētu par organizācijas stiprināšanu un virzību nākamajos gados.

Aicinām EP deputātu kandidātus uz tikšanos!
Aicinām EP deputātu kandidātus uz tikšanos!

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) uz tikšanos aicinās deputātu kandidātus. No 17. aprīļa līdz 17. maijam LAPAS praktikantes Sara Berruti un Giorgia Cafarelli no Florences universitātes, sazināsies ar lielāko Latvijas partiju pirmajiem diviem kandidātiem Eiropas Parlamenta (turpmāk EP) vēlēšanās, lai klātienē pārrunātu deputātu solījuma un sadarbības punktus politikas jomās, kas veicinās taisnīgākas un iekļaujošākas sabiedrības veidošanu ilgtspējīgā pasaulē.

Ielūgums piedalīties pasākumā
Ielūgums piedalīties pasākumā

Biedrība “Baltijas Iniciatīva Eiropas Savienības reformai” aicina Jūs piedalīties pasākumā “Baltija un ES paplašināšanās ‘24” (Baltic Event on EU Enlargement ‘24), kas notiks 2024.

Aicinām uz nodarbību!
Aicinām uz nodarbību!

Aicinām uz noslēdzošo apmācību cikla “Pilsoniskās sabiedrības līderi sabiedrības noturībai un reģionālajai drošībai” nodarbību “NVO iesaiste krīzes situācijās”, kas notiks 28.

Uzzini vairāk par EP vēlēšanām
Uzzini vairāk par EP vēlēšanām

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiks 8. jūnijā. Lai palīdzētu saprast, par ko balsot, kā arī kas notiks pēc vēlēšanām, piedāvājam šeit iepazīties ar īsu vēlēšanu ceļvedi, ko sagatavojis CONCORD Europe.

Uzsāk iniciatīvu jauniešu iesaistes stiprināšanai ilgtspējīgai attīstībai
Uzsāk iniciatīvu jauniešu iesaistes stiprināšanai ilgtspējīgai attīstībai

2024. gada 6.-7. martā Ankonā, Itālijā, pulcējās starptautiska projekta “GEAR UP!” konsorcijs no astoņām Eiropas Savienības valstīm, kas turpmākos trīs gadus stiprinās jauniešu iesaisti ilgtspējīgai attīstībai, veicinot sadarbību starp pilsoniskās sabiedrības organizācijām (PSO) un vietējām pašvaldībām.

Aicinām uz mācībām!
Aicinām uz mācībām!

2024. gada 29. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00 nevalstisko organizāciju pārstāvji aicināti apmeklēt apmācību cikla “Pilsoniskās sabiedrības līderi sabiedrības noturībai un reģionālajai drošībai" atvērto apmācību nodarbību.

Ilgtspējīga un godīga attīstība