LV EN RU
Iespējas brīvprātīgajiem

brivpratigieJa esi nolēmis iesaistīties humānās palīdzības iniciatīvās kā brīvprātīgais, tev tiks nodrošināta atbilstoša apmācība. Tiesa, pirms tam iniciatīvas pārstāvji izvērtēs tavu līdzšinējo pieredzi un prasmes, lai saprastu, vai un kā vari būt noderīgs. Kā uzsver iniciatīvas īstenotāji, nepieciešams ir visdažādāko profesiju pārstāvju atbalsts.

Lai iesaistītos programmā, tev ir jābūt pilngadīgam ES dalībvalstu pilsonim (vai arī ilgtermiņa rezidentam). Tev ir jārēķinās, ka tas būs pilnas slodzes darbs.

bilde

Īsākais darba veikšanas termiņš var būt 1 mēnesis, savukārt ilgākais – 18 mēneši. Darba veikšanas laikā tev tiks nodrošināta mājvieta, segtas transporta izmaksas un apdrošināšana, kā arī tu saņemsi dienas naudu, lai varētu nodrošināt savas ikdienas vajadzības. Tāpat arī tu saņemsi padziļinātu apmācību, ja tas būs nepieciešams darba veikšanai.

Lai uzzinātu vairāk par programmu un šī brīža vakancēm, meklē informāciju šeit httpss://ej.uz/nyj9, savukārt citās apakšsadaļās vari iepazīties ar video, kuros brīvprātīgie dalās ar saviem pieredzes stāstiem.

brivpratigie eu aid

Brīvprātīgo darbs programmā (latviešu valodā): skatīt avotu

EUAV konteksts humānajā palīdzībā: skatīt avotu