LV EN RU
Aicinām pieteikties NOHA apmācībām par humāno palīdzību

Jau oktobra beigās no 25.-27.10.2022. ikviens interesents aicināts piedalīties NOHA (Network on Humanitarian Action) rīkotajā tiešsaistes apmācību kursā par humāno palīdzību, kurā tiks apskatīti gan vispārīgi jautājumi kā humānās palīdzības sniegšanas pamatprincipi un organizāciju atbildība tajā, gan tiks veltīta specifiska uzmanība humānās palīdzības piegādei kara laikā, mācoties arī  no šobrīd aktuālās atbalsta pieredzes Ukrainai.

Apmācību sesijas vadīs profesionāļi no pieredzes bagātām organizācijām kā arī akadēmiķi no tīklā iesaistītajām universitātēm. Paredzētas gan teorētiskas nodarbības, gan aktīva dalībnieku iesaiste. Apmācības organizē un vada kolēģi no Lietuvas, kuri apņēmušies nodrošināt neierobežotu vietu skaitu tiešsaistes dalībniekiem no Baltijas valstīm.
Aicinām LAPAS biedrus un jebkuru interesentu no malas izmantot lielisko izdevību apgūt mūsu reģionā tik reti sastopamas zināšanas un pieteikties apmācībām.

Pilna apmācību programma skatāma šeit.

Reģistrēšanās saite apmācībām šeit. Reģistrēšanās atvērta līdz 19. oktobrim (ieskaitot).

NOHA (Network on Humanitarian Action)  tika radīts 1993. gadā ar ideju, ka augstākās izglītības institūcijas spēlē neaizstājamu lomu, lai stiprinātu profesionālu humānās palīdzības piegādāšanu, izmantojot izglītību. Pašlaik tīkls sastāv no gandrīz 20 universitātēm visā pasaulē un pa šo laiku izstrādātas dažāda līmeņa mācību programmas,
kuras kopā absolvējuši vairāk kā 3500 dalībnieku.